Tiskoviny do puntíku

Objednání probíhá skrze online formulář, na nějž se lze prokliknout příslušným tlačítkem u každé kolekce svatebních či doplňkových tiskovin. V případě zájmu o produkty z kategorie svatebních kolekcí i doplňkových tiskovin je vhodné objednávku vytvořit skrze vybranou svatební kolekci, u níž budete mít možnost vybrat si i doplňkové tiskoviny.

Ve formuláři vyberete, o jaké produkty máte zájem a napíšete v kolika vyhotoveních si je přejete. V případě zájmu o tiskoviny, které nejsou v naší standardní nabídce, budete mít možnost popsat rovněž vaše další přání. Po odeslání poptávky vám zpravidla do několika hodin objednávku prostřednictvím e-mailu potvrdíme. Společně s potvrzením vám zašleme na míru vytvořený interaktivní formulář, díky kterému nám jednoduše a přehledně dáte vědět, co si do které tiskoviny přejete napsat.

Na základě tohoto formuláře vám následně vytvoříme návrh tiskovin, který obdržíte ke schválení. Poté, co návrh schválíte, vás poprosíme o zaplacení tiskovin. Následně se pustíme do tisku. Po vytisknutí už jen vše pečlivě zabalíme a předáme kurýrovi.

Platbu lze provést bankovním převodem.

Při dopravě našich zásilek spolupracujeme s přepravní službou Zásilkovna, se kterou máme výborné zkušenosti. Doručení balíčku v rámci ČR je zpoplatněno částkou 129 Kč při doručení domů, nebo 109 Kč v případě doručení na jedno z mnoha odběrových míst dopravce.

Tiskoviny zasíláme rovněž na Slovensko. Doručení balíčku je zpoplatněno částkou 90 Kč při doručení domů, nebo 85 Kč v případě doručení na jedno z mnoha odběrových míst Zásilkovny.

Rádi vám na přání navrhneme a vyrobíme další druhy tiskovin z vámi preferované kolekce jako např. cedule do sladkého baru, RSVP, etikety na víno, svatební knihu a zkrátka vše, co vás napadne. Vaše přání nám jednoduše vepište do poznámky v objednávkovém formuláři nebo do kontaktního formuláře v záložce NAPIŠTE NÁM.

Doba dodání vytištěných produktů vždy závisí na velikosti a povaze objednávky. V nabídce máme dva typy tiskovin. Tiskoviny s jednotnými texty (některé doplňkové tiskoviny) a tiskoviny, které vám upravujeme na přání. V případě objednávky prvního typu tiskovin se hned po jejím obdržení a uhrazení pouštíme do tisku. Tyto tiskoviny vám zasíláme do 5 dnů.

V případě tiskovin s texty na přání je postup o něco složitější (a bohužel také delší). První návrh tiskovin vám v případě objednávky ze standardní nabídky vytvoříme do 3 pracovních dnů po obdržení vyplněného textového formuláře. V případě návrhu tiskovin na přání se může tato doba s ohledem na jeho složitost prodloužit. Další průběh zhotovení tiskovin závisí na tom, zda přijmete první návrh tiskovin, nebo budeme jejich podobu ještě dolaďovat. Poté, co návrh schválíte a uhradíte, se dáme do tisku. Vaše tiskoviny vám odešleme do 10 pracovních dnů od připsání částky na náš účet.

Tip do puntíku:

Vzhledem k popsanému procesu zakázkové služby doporučujeme tiskoviny objednat s dostatečným předstihem.

Veškeré tiskoviny dodáváme již vytištěné. Je pro nás důležité, abyste dostali tiskoviny v perfektní kvalitě, a proto dbáme na výběr vhodných materiálů jako i na výrobní zpracování. Naše tiskoviny zároveň nahlížíme jako celek. Elektronický návrh vždy ladíme s určitým typem papíru tak, aby společně tvořily dokonalou harmonii. Vzhledem k tomu neposkytujeme elektronické verze návrhů k vytištění.

U každé tiskoviny lze standardně měnit veškeré texty. U některých tiskovin je navíc možné měnit rovněž jejich barevné provedení. Informace o tom, jaké změny lze provést u konkrétního typu tiskoviny, je vždy uvedena v jejím popisku.

Rádi bychom vás upozornili, že barevné vyobrazení tiskovin na našich webových stránkách je závislé na nastavení vašeho monitoru či mobilního zařízení. Barvy vytištěných tiskovin se proto mohou mírně lišit.

Při tvorbě tiskovin klademe velký důraz na jejich estetickou kvalitu. Naším cílem je vždy dodat tiskoviny s čistým a vyváženým designem. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, při níž do tiskovin zanášíme vaše originální texty, vás proto chceme rovněž upozornit, že velikost a zarovnání písma, které vidíte na našich webových stránkách, se od návrhu vašich tiskovin může mírně odlišovat. Pro zachování estetičnosti designu v tomto ohledu můžeme provést i jiné drobné grafické úpravy. Vždy si však můžete být jisti, že jakákoli změna vám bude předložena ke schválení.

Doobjednávání dalších tiskovin je určitě možné. Pro tyto případy doporučujeme do další objednávky do poznámky zkopírovat číslo faktury předchozí objednávky. My tak budeme okamžitě vědět, jakou zakázku jsme pro vás již vytvořili a snáze na ni při tvorbě dalších tiskovin navážeme.

Aktuálně pro vás připravujeme nový web

Nebojte, stávající webovky jsou vám však stále k dispozici.

Naše nové kolekce si můžete prohlédnout na našem Instagramu:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na mailu:

chci@tiskovinydopuntiku.cz