Tiskoviny do puntíku

Svatební oznámení je ve většině případů první indicií o podobě vašeho výjimečného dne, kterou vaši blízcí získají. Přirozeně si proto na jejím základě tvoří představu o vizuálním konceptu, atmosféře či barevném spektru vaší svatby. Udělat dobrý první dojem a vytvořit výstižnou představu je zodpovědnost, ale také skvělá možnost zapůsobit.

Podělte se s námi o váš příběh a vaši vizi a vytvořme spolu jedinečnou grafiku, která dokonale vystihne nejen váš svatební sen, ale také váš jedinečný příběh lásky.

Previous slide
Next slide

Osůbka, stojící za vizuální podobou Tiskovin do puntíku, vaše grafička a beznadějná romantička.

Ve svém životě se ráda obklopuji láskou a okulibými designovými kousky. Vášeň pro obojí ráda promítnu do vašich svatebních tiskovin.

Tvorba tiskovin na míru je proces kreativní, svěží a originální. Maličko struktury ovšem nikdy neuškodí.

01

Minimálně 4-5 týdnů předtím, než budete chtít držet své tiskoviny vyhotovené, nám napište e-mail. Náš první kontakt může být velmi krátký, v tomto momentu nám stačí vědět, že tak krásný pár, jako je ten váš, existuje a má zájem o tiskoviny z naší dílny.

02

Ve druhé fázi procesu už půjdeme pěkně do hloubky. V první řadě nás bude zajímat, jaké tiskoviny si přejete vytvořit (např. 50x svatební oznámení, 35x přidružených kartiček s informacemi pro svatební hosty apod.). Budeme potřebovat znát vaši představu o vašich vysněných tiskovinách. Máte jasno v tom, jak by měly tiskoviny vypadat? Jaké motivy, fonty, materiály chcete využít? Nešetřete detaily. Víme, že někdy je jeden obrázek více než tisíc slov, neváhejte nám tedy zaslat fotografie zachycující Vaše oblíbené tiskoviny a popište, jaké elementy se vám na nich líbí.

Jsme přesvědčení, že svatební oznámení a potažmo jiné tiskoviny k němu přiložené pomáhají vytvářet očekávání, v jakém duchu se ponese váš svatební den. V závislosti na tom by měla grafika dobře postihovat vaši svatební koncepci. V tomto ohledu nás vždy zajímá, kde se bude vaše svatba konat, jaké dekorace hosté na svatbě uvidí či jaká je barevná paleta svatby. Jak náš název napovídá, jsme puntičkáři, takže ani zde nešetřete detaily. Podrobný popis nebo také fotografie zachycující vaši představu uvítáme.

03

Na základě dodaných informací vám vytvoříme první návrhy tiskovin. Od vaší zpětné vazby se následně odrazíme až k tvorbě finálních návrhů.

04

Dotáhli jsme to až k návrhům podle vašich představ? Výborně, pomalu se blížíme do finále. Po odsouhlasení návrhu tiskovin vás požádáme o jejich úhradu a následně pustíme se do tisku. A kolik že to bude celé vlastně stát? Dát naprosto konkrétní odpověď na tuto otázku bohužel nedokážeme, avšak pro představu uvedeme, že cena za návrh na míru se skládá ze sumy za tisk a dále z částky za grafickou práci. Obrázek o cenách za tisk si můžete udělat prostudováním cen u našich standardních kolekcí (např. Zelená větvička). Cena grafické práce se odvíjí od náročnosti grafického návrhu. Abychom vás ani zde nenechali úplně tápat, můžeme uvést, že grafická práce v případě svatebního oznámení na míru  se většinou pohybuje v rozmezí 500-900 Kč. Nejvíce práce bývá při iniciální tvorbě konceptu, či motivů chcete-li. Návrh dalších tiskovin proto bývá svižnější a tedy i levnější.

05

Finálová rovinka. Máme vytištěno, zkompletováno, tiskoviny zasíláme. Doufáme, že z nich bude stejně nadšení jako my.

Aktuálně pro vás připravujeme nový web

Nebojte, stávající webovky jsou vám však stále k dispozici.

Naše nové kolekce si můžete prohlédnout na našem Instagramu:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na mailu:

chci@tiskovinydopuntiku.cz