Previous
Next

set v moderních marble odstínech doplněný hravou kaligrafií

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Jednostranně potištěné svatební oznámení ve formátu 105 x 148 mm. Perfektně pasuje do naší mauve (vínové) či transparentní obálky. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

Texty a barvu fontu lze měnit dle vašich přání.

32 Kč/ks
Previous
Next
Previous
Next

POZVÁNKA KE STOLU

Oboustranně celoplošně potištěná pozvánka ke stolu ve formátu 105 x 62 mm. Vytištěno na bílém hlazeném papíře gramáže 350 g.

Texty a barvu pozvánky lze měnit dle vašich přání.

20 Kč/ks

KARTA NA SVATEBNÍ DARY

Jednostranně potištěná karta se specifikací preferovaných svatebních darů ve formátu 105 x 89 mm. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

Texty a barvu fontu lze měnit dle vašich přání.

20 Kč/ks
Previous
Next
Previous
Next

KARTA NA INFORMACE PRO SVATEBNÍ HOSTY

Oboustranně celoplošně potištěná karta s informacemi pro svatební hosty ve formátu 105 x 115 mm. Vytištěno na bílém hlazeném papíře gramáže 350 g.

Texty a barvu fontu lze měnit dle vašich přání.

25 Kč/ks

OBÁLKA

Obálka ve formátu C6 vyrobená z kvalitního hladkého papíru. Na výběr několik variant (viz foto). K prezentovanému svatebnímu oznámení doporučujeme obálku mauve (vínovou) nebo mauve (vínovou) s vkladem. Barvu vkladu vám rádi dle vašich přání upravíme. Objednat lze pouze ke svatebnímu oznámení.

VOSKOVÁ PEČEŤ

Pečeť z pružného pečetního vosku v matné bílé, metalické zlaté či metalické měděné barvě. Na výběr dva různé motivy. Velikost pečeti je přibližně 3 cm. Pečetě jsou ze zadní strany polepené oboustrannou samolepící fólií, která zaručuje jednoduchou a přesnou aplikaci.

obálka od 10 Kč/ks ; obálka s vkladem 22 Kč/ks ; vosková pečeť 12 Kč/ks

Previous
Next
Previous
Next

ŠTÍTEK

Jednostranně potisknutý štítek ve formátu 65 x 80 mm. Štítek má ve vrchní části proříznutou dírku a je tedy ideální na přivázání. Krásně jím lze doplnit svatební oznámení či obálku, ozdobit hrdlo svatebního vína nebo dárečky pro vaše svatební hosty. Lze dodat s padnoucí bílou stuhou nebo samostatně. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g. Texty a barvu fontu lze měnit dle vašich přání.

PAPÍROVÁ STUHA

Jednostranně celoplošně potištěná papírová stuha o výšce 30 mm. Vytištěno na bílém hlazeném papíře gramáže 120 g. Texty a barvu pozadí lze měnit dle vašich přání.

štítek samostatný 8 Kč/ks ; papírová stuha 15 Kč/ks

JMENOVKA JEDNODUCHÁ

Jednostranně potištěná jmenovka ve formátu 90 x 50 mm. Kartičku lze zapíchnout do stojánku, přiložit ke kapesníku či jen tak položit na stůl. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

JMENOVKA STŘÍŠKA

Jednostranně potištěná jmenovka ve formátu 90 x 100 mm. Kartička má tvar stříšky a dokáže tedy samostatně stát. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

Jména na jmenovkách samozřejmě upravíme dle vámi dodaného seznamu hostů. Stejně tak vám dle přání upravíme barvu fontu.

jmenovka jednoduchá 12 Kč/ks ; jmenovka stříška 15 Kč/ks

Previous
Next

MENU

Jednostranně potištěné menu ve formátu 85 x 200 mm. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

MENU SE JMENOVKOU

Jednostranně potištěné menu ve formátu 85 x 200 mm s jednostranně potištěnou jmenovkou ve formátu 63 x 21 mm. Sepnuté zlatou či stříbrnou sponkou. Menu i jmenovka jsou vytištěné na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

Texty a barvu fontu menu lze měnit dle vašich přání. Rovněž barvu jmenovky vám můžeme upravit dle vašich přání.

menu 28 Kč/ks ; menu se jmenovkou 38 Kč/ks

ČÍSLO STOLU

Jednostranně potištěné číslo stolu ve formátu 128 x 178 mm. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

Počet objednaných kusů odpovídá označením jednotlivých stolů, tedy v případě, že si objednáte například 8 kusů, dodáme vám karty s označením stolů 1-8.

Barvu fontu a velikost karet vám rádi upravíme dle vašich přání.

45 Kč/ks

Previous
Next
Previous
Next

ZASEDACÍ POŘÁDEK MINI

Jednostranně potištěná karta se seznamem hostů příslušného stolu ve formátu 128 x 178 mm. Vytištěno na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g.

Počet objednaných kusů odpovídá označením jednotlivých stolů, tedy v případě, že si objednáte například 8 kusů, dodáme vám karty s označením stolů 1-8.

Jména na jednotlivých kartách samozřejmě upravíme dle vámi dodaného seznamu hostů. Dle přání můžeme rovněž upravit barvu fontu.

45 Kč/ks

ZASEDACÍ POŘÁDEK MAXI

Jednostranně potištěný zasedací pořádek ve dvou standardních formátech A3 nebo A2. Formát A3 vytištěn na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g, formát A2 na bílém hladkém papíře 150 g.

Víme, že uspořádání stolů na svatbách se různí. Nabízíme vám proto možnost zvolit si, zda chcete zasedací plán zobrazující jednotlivé stoly, nebo spojenou řadu stolů (viz foto).

Texty, barvu fontu a schématické zobrazení stolů vám rádi upravíme dle vašich přání.

A3 200 Kč/ks ; A2 300 Kč/ks

Previous
Next
Previous
Next

UVÍTACÍ PLAKÁT

Jednostranně potištěný uvítací plakát ve dvou standardních formátech A3 nebo A2. Formát A3 vytištěn na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g, formát A2 na bílém hladkém papíře 150 g.

Texty a barvu fontu lze měnit dle vašich přání.

A3 200 Kč/ks ; A2 300 Kč/ks

HARMONOGRAM SVATEBNÍHO DNE

Jednostranně potištěný harmonogram svatebního dne ve třech standardních formátech A4, A3 nebo A2. Formát A4 a A3 vytištěn na bílém matném hladkém papíře gramáže 300 g, formát A2 na bílém hladkém papíře 150 g.

Texty a barvu fontu lze měnit dle vašich přání.

A4 100 Kč/ks ; A3 200 Kč/ks ; A2 300 Kč/ks

Previous
Next